tabitre@seznam.cz
603 426 605 | 731 510 302 24/7

Odvoz odpadu

Čeká vás stavba nebo rekonstrukce? V takové situaci je nutné nejen vyřešit dopravu materiálu nového, ale také odvoz odpadu a stavební suti. Podnikáte a řešíte, co s firemním odpadem? Sjednat si kontejner na odpad a vyřešit odvoz vlastními silami je jedna možnost. Starosti si nicméně můžete znatelně zjednodušit. Jak?

Odvozu odpadu specializovanou firmou – výhody

Stačí tento úkon přenechat specializované firmě. Pro ni není odvoz odpadu v libovolném množství problémem, neboť disponuje příslušnou technologií. V závislosti na objemu odváženého materiálu za vámi dorazí vybavena patřičně velkým kontejnerem na odpad. Nezáleží přitom ani na jeho druhu, firma si poradí se dřevem, cihlami, kamením, pískem atd. Obdobně je možné zlikvidovat dokonce i biologický odpad vzniklý například úpravou zahrady. Pozor, do odpadu by pak neměly přijít papíry, plasty atd.

Odvoz odpadu

Jediným omezením, které by mohlo nastat, je tak absence přístupu. Před sjednáním odvozu se zaměřte na to, zda je k dispozici dostatečný prostor pro manipulaci s kontejnerem a rovněž dbejte o to, aby byla přístupová cesta v pořádku, to znamená, že nesmí být kluzká, podmáčená či namrzlá. Tehdy není přistavení vozu možné. Lze zajistit jak pravidelný odvoz, tak i nárazovou službu.

Odpady Táborský – tradice, důvěra, spolehlivost

Hledáte-li odvoz suti v Praze, neváhejte se obrátit na společnost Odpady Táborský. Učinit tak můžete na nonstop dispečinku, kde s vámi rádi zaměstnanci vyřeší všechny vaše požadavky. Díky různým velikostí kontejnerů na odpad, dokážeme najít řešení na míru pro každého klienta. Zároveň se s odvozem odpadu pojí i otázka jeho likvidace, takže i tuto starost můžete přenechat profesionálům.

Konkrétně tvoří vozový park následující vozidla:

  • AVIA do 9 t – kontejner OD 3 dělat 12 m3
  • MAN do 13 t – sklápěčka
  • Tatra 815 – sklápěčka objem 8 m³
  • Scania R 400 LA6x2/4MNA – sklápěcí návěs  (až 35t materiálu)

Pro odvoz odpadu nás kontaktujte na telefon +420 603 426 605, nebo nám napište ZDE.

V případě opakovaného využití lze navíc sjednat pro stálé zákazníky i individuální cenovou nabídku.