tabitre@seznam.cz
603 426 605 | 731 510 302 24/7

Odvoz suti

Rekonstrukce, likvidace, demolice nebo jakékoliv úklidové či zahrádkářské práce. Jistě to většina z Vás zná. Při těchto činnostech vzniká mnoho suti a odpadu. Toto může zabírat mnoho místa a úklid by tak trval více času, než si dovedete představit. Odstranit tolik množství suti a odpadu by pro Vás bylo náročné. S odvozem suti nebo odpadů od Vám pomůže odborná specializovaná firma v Praze. O nic se nebudete muset starat.
Neváhejte se obrátit na naši firmu Odpady Táborský, se sídlem na okraji Prahy. Vstřícnost, spolehlivost a profesionalita jsou naší doménou. Odvezeme všelijaké množství suti a odpadu, který Vám překáží, od pár kousků, až po celý náklaďák. Disponujeme několika druhy odvozů a máme mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Tím dalším můžete být právě Vy.

Co odvezeme

Suť se používá zejména ve stavebnictví při stavbě protihlukových valů nebo zasypání pískoven a lomů nebo se s ní můžeme setkat na skládkách.
Stavební suť je vlastně odpad, který vzniká při demolici zdiva, betonových sloupů, základových konstrukcí nebo bouráním podlah či stropů.stavební suť

Skládá se z:

  • Cihel
  • Betonových tvárnic
  • Betonu
  • Dlaždic
  • Střešních tašek

Odvoz suti Praha

Specializovaná firma na odvoz suti Odpady Táborský, se nachází na okraji Prahy. Cílem naší společnosti je odvádět kvalitní práci. Odstranit všelijakou suť je pro nás velmi jednoduché.

Nezáleží na tom, jestli jste velká firma nebo malá domácnost. Pomůžeme jak s odvozem jednorázovým tak i s pravidelným.

Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv dotazem. Náš dispečink je Vám k dispozici nonstop.

Jaké vozidla používáme na odvoz suti

Odklidit přebytečný materiál je pro nás hračkou. Firma nabízí odvoz v závislosti na objemu suti.

AVIA do 9 tun – kontejner s objemem od 3 do 12m3.

MAN do 13 tun – sklápěčka

Tatra 815 – Sklápěčka s objemem 8 m3

Scania R 400 LA6x2/4MNA – sklápěcí návěs  (až 35t materiálu)

Jak Nás kontaktovat pro odvoz suti?

Pro odvoz nás kontaktujte na telefon +420 603 426 605, nebo nám napište ZDE